בריכות נוי

בריכות נוי ובריכות דגים

 

"לפתוח את הבוקר על כוס קפה מול מפל מים קטן הזורם בין סלעים וצמחייה עבותה, דגיגים צבעוניים ופרחים שצפים במים" אלה לא זיכרונות מהטיול האחרון בשמורת טבע בקנדה או בפרובנס, אלא שגרת בוקר של לקוחה שלנו מהישוב אליכין, בעמק חפר. בשטח של 300 מ"ר שסביב ביתה, בנינו לה גינה ירוקה ופורחת ובתוכה פינת גן עדן קטנה עם בריכת נוי המשלבת סלעים, אבנים, בריכת דגים, מזרקה וצמחי מים.

בריכת נוי משדרגת מיידית את מראה הגינה ומעניקה תחושה של שלווה ורוגע, אבל זה רק קצה הקרחון. מים הוא אחד מארבעת היסודות (מים, אדמה, אש ואוויר) ומקושר לרגש ולמקור חיים בתרבות המערב, ואילו על פי תפיסת הפנג שואי הסינית המים מסמלים שפע, התחדשות, תנועה.

אז בכל פעם שחשים שלווה, רוגע והתרוממות רוח מול מקור מים – מסתבר שיש סיבות רבות לכך!

עכשיו דמיינו את התחושה לחוש כך כל בוקר, כל ערב,  בכל יציאה לחצר... נחמד? אז זהו, כל מה שצריך לעשות על מנת לחוש כך – זה להרים אלינו טלפון.

על מנת להקים בריכת נוי, בריכת דגים או שילוב כלשהו של השתיים, אנחנו באים אליכם הביתה לבדיקת השטח, בחינת התנאים במקום והתאמת הקרקע להקמת בריכה. לאחר הבדיקה היישומית אנחנו יושבים אתכם ויחד מתכננים את כל האלמנטים שירכיבו את הבריכה שלכם. אנחנו נציע את מגוון האפשרויות הקיימות והפתרונות התכנונים הספציפיים למקום, הכל בהתאם למרחב ולתנאים בשטח, ואתם תבחרו איזו בריכת נוי אתם רוצים ומה יהיה בה.

אנחנו דואגים לתכנון, הספקת כל החומרים, כגון סלעים, אבנים, צמחים מיוחדים, מזרקות וכן מקימים את הבריכה בפועל, עד שהחלום על בריכת נוי בחצר הופך למציאות זורמת

הדרך הירוקה שלך מתחילה כאן

פרויקטים בתחום בריכות נוי

למה אנחנו?

15 שנות ניסיון
וצוות עובדים מנוסה

משפחתיות ושירותיות
יוצאת דופן

ידע, מקצועיות
וצוות נרחב

יצירתיות ותכנון
ארוך טווח

אמינות וליווי מקצועי
גם אחרי ההקמה

אודותינו

תלתן הוקמה לפני כ- 17 שנה ועוסקת בתכנון, הקמה ועיצוב גינות פרטיות וגינות ,ציבוריות. החברה הוקמה ע"י עזר ומירב שער, זוג נשוי בעל ניסיון עשיר בתכנון .הקמה ועיצוב גינות.

לחברה צוות המורכב מאנשי מקצוע המובילים בתחומם, יחדיו אנו דואגים להעניק .ללקוחותינו שירות ויחס אישי עם דגש על הגינות, יושרה ואמינות מול הלקוח.

במסגרת עבודתנו מול הלקוח, אנו מלווים את הגינה משלב ההקמה ועד לקליטה מושלמת – אנו דואגים להגיע לגינה כמספר שבועות לאחר ההקמה ולבדוק את קליטת הצמחים. במידת הצורך, אנחנו מחליפים צמחים שלא נקלטו היטב.

המלצות

הבית על הצוק ג. עדה: אסף גבעת עדה

עזר וצוות תלתן תכנננו ובנו את הגינה בביתנו החדש. התוצאות מדברות בעד עצמן. תיכנון הגינה עונה על בקשותינו וציפיותינו ובחירת הצמחים הביאה לכך שהגינה פורחת כל השנה. הגינה צבעונית ומלאת …

להמלצה המלאה >

בית חד משפחתי – רמהש : זוג רופאים…רמה"ש

בעונג רב אני שמח להמליץ על מירב ועזר מתלתן. מדובר בצוות מקצועי, אמין, עם סבר פנים יפות ומודעות שירות גבוהה. בעזרתם בנינו גינה לתפארת עם עבודת צוות מדהימהובאווירה נעימה וללא …

להמלצה המלאה >