למה אנחנו

כל הסיבות להזמין אצלנו את הגינה שלכם

  • העסק זה אנחנותלתן גנים בסגנון אחר זה עסק משפחתי במלוא מובן המילה. העסק הוא מהות הכל ולכן גם כל לקוח הוא מהות הכל.
  • עושים קסמים - המשימה שלנו היא לחבר לקרקע את החלום והחזון של הלקוח עד שיכה שורשים ויפרח. מבחינתנו התקציב הוא לא מגבלה – אלא מסגרת להגשמת חלומות.
  • גינות שמספרות סיפור – הגינות של תלתן גנים בסגנון אחר משתלבות בצבעים, בעיצוב ובסגנון החיים של הבית - ויחד מספרים סיפור, הסיפור של האנשים שחיים בתוך הבית.
  • שדרוג רב תכליתי – הגינות של תלתן גנים בסגנון אחר נראות מכל פינה בבית ומוסיפות צבע וחיות, תורמות לאיכות חיי המשפחה וגם משדרגות את ערך הנכס.
  • עיצוב בלעדי - אין שתי גינות אותו דבר. אנחנו לא רק מעצבים גינות אלא יוצרים אותן, כל גינה היא יצירה בפני עצמה.
  • ירוק לשנים ארוכות – אנחנו מסתכלים לטווח ארוך, הגינות של תלתן גנים בסגנון אחר רק משתפרות עם הזמן.
  • מתמקדים בכל לקוח – בתלתן גנים בסגנון אחר אנחנו מסדרים את לוח העבודה באופן כזה שניתן להתמקד באופן רציף בכל לקוח החל מתחילת העבודה. אנחנו נמצאים בשטח, עובדים וממוקדים בלקוח עד מסירת העבודה.

למה אנחנו?

15 שנות ניסיון
וצוות עובדים מנוסה

משפחתיות ושירותיות
יוצאת דופן

ידע, מקצועיות
וצוות נרחב

יצירתיות ותכנון
ארוך טווח

אמינות וליווי מקצועי
גם אחרי ההקמה

אודותינו

תלתן הוקמה לפני כ- 17 שנה ועוסקת בתכנון, הקמה ועיצוב גינות פרטיות וגינות ,ציבוריות. החברה הוקמה ע"י עזר ומירב שער, זוג נשוי בעל ניסיון עשיר בתכנון .הקמה ועיצוב גינות.

לחברה צוות המורכב מאנשי מקצוע המובילים בתחומם, יחדיו אנו דואגים להעניק .ללקוחותינו שירות ויחס אישי עם דגש על הגינות, יושרה ואמינות מול הלקוח.

במסגרת עבודתנו מול הלקוח, אנו מלווים את הגינה משלב ההקמה ועד לקליטה מושלמת – אנו דואגים להגיע לגינה כמספר שבועות לאחר ההקמה ולבדוק את קליטת הצמחים. במידת הצורך, אנחנו מחליפים צמחים שלא נקלטו היטב.

המלצות

הבית על הצוק ג. עדה: אסף גבעת עדה

עזר וצוות תלתן תכנננו ובנו את הגינה בביתנו החדש. התוצאות מדברות בעד עצמן. תיכנון הגינה עונה על בקשותינו וציפיותינו ובחירת הצמחים הביאה לכך שהגינה פורחת כל השנה. הגינה צבעונית ומלאת …

להמלצה המלאה >

בית חד משפחתי – רמהש : זוג רופאים…רמה"ש

בעונג רב אני שמח להמליץ על מירב ועזר מתלתן. מדובר בצוות מקצועי, אמין, עם סבר פנים יפות ומודעות שירות גבוהה. בעזרתם בנינו גינה לתפארת עם עבודת צוות מדהימהובאווירה נעימה וללא …

להמלצה המלאה >