עבודות עץ

עבודות עץ

עבודות עץ לגינה הם חלק אינטגרלי מעיצוב הגינה. דק מעץ בסמוך ליציאה לחצר,דק סביב הבריכה, גשר מעץ, פרגולה שמאפשרת ישיבה ובילוי בחצר גם בשעות השמש ויכולה להגן גם מפני גשם, פינת ישיבה מוצלת בגינה, גדרות לתיחום, כל אלה הם תוספות הכרחיות על מנת למקסם את יכולות הבילוי בחצר, הפיניש שעושה את כל ההבדל.

עבודות עץ הם בדרך כל מאוד דומיננטיות ומוסיפות טאץ' אסטטי מאוד חזק ומזוהה למראה הכללי של החצר והגינה. לכן חשוב מאוד שהם יהיו חלק מהתכנון הראשוני של הגינה על מנת שישתלבו בעיצוב הגינה הכללי, יוסיפו לו, ישרתו אותו וימקסמו אותו. עבודות עץ שבאות כתוספת מאוחרת וזרה לגינה, עלולות לערער את המראה הכללי ולהפוך לנטע זר.  

אנחנו בתלתן גנים בסגנון אחר, אוהבים לעבוד בעץ, זה חומר גלם מדהים ורב תכליתי שאין גבול ליכולות העיצוב שלו. אנחנו בונים דקים מכל הסוגים, שטוחים, מוגבהים, מלבנים או עגולים, עם או בלי מעקה, עם  מדרגות אם יש בהם צורך. בונים פרגולות קלסיות, כפריות או על פי עיצוב אישי. מעצבים פינות מיוחדות, כגון שולחן לגינה שמשתלב לאחד מעמודי הפרגולה או עומד בפני עצמו, ספסלי ישיבה, בונים אדניות מעץ לצמחייה על מנת שישתלבו עם הדק, גדרות מכל הסוגים ועוד. והנקודה החשובה ביותר – העץ מבחנתנו הוא שלב נוסף בתכנון ועיצוב הגינה, חלק ממנה המשתלב היטב עם שאר חלקיו.

עבודות עץ זה עולם ומלואו –וזה עולם שאנחנו אוהבים   

גלריה בתחום עבודות עץ

למה אנחנו?

15 שנות ניסיון
וצוות עובדים מנוסה

משפחתיות ושירותיות
יוצאת דופן

ידע, מקצועיות
וצוות נרחב

יצירתיות ותכנון
ארוך טווח

אמינות וליווי מקצועי
גם אחרי ההקמה

אודותינו

תלתן הוקמה לפני כ- 17 שנה ועוסקת בתכנון, הקמה ועיצוב גינות פרטיות וגינות ,ציבוריות. החברה הוקמה ע"י עזר ומירב שער, זוג נשוי בעל ניסיון עשיר בתכנון .הקמה ועיצוב גינות.

לחברה צוות המורכב מאנשי מקצוע המובילים בתחומם, יחדיו אנו דואגים להעניק .ללקוחותינו שירות ויחס אישי עם דגש על הגינות, יושרה ואמינות מול הלקוח.

במסגרת עבודתנו מול הלקוח, אנו מלווים את הגינה משלב ההקמה ועד לקליטה מושלמת – אנו דואגים להגיע לגינה כמספר שבועות לאחר ההקמה ולבדוק את קליטת הצמחים. במידת הצורך, אנחנו מחליפים צמחים שלא נקלטו היטב.

המלצות

הבית על הצוק ג. עדה: אסף גבעת עדה

עזר וצוות תלתן תכנננו ובנו את הגינה בביתנו החדש. התוצאות מדברות בעד עצמן. תיכנון הגינה עונה על בקשותינו וציפיותינו ובחירת הצמחים הביאה לכך שהגינה פורחת כל השנה. הגינה צבעונית ומלאת …

להמלצה המלאה >

בית חד משפחתי – רמהש : זוג רופאים…רמה"ש

בעונג רב אני שמח להמליץ על מירב ועזר מתלתן. מדובר בצוות מקצועי, אמין, עם סבר פנים יפות ומודעות שירות גבוהה. בעזרתם בנינו גינה לתפארת עם עבודת צוות מדהימהובאווירה נעימה וללא …

להמלצה המלאה >