תאורת גן

תאורת גן

במדינה כמו שלנו, של קיץ אחד ארוך וחורף קצר ורגוע, הבילוי בגינה רק מתחיל עם רדת החשיכה. מכוס יין בחצר להירגע מתלאות היום ועד ארוחת ערב משפחתית בחג כשהילדים משחקים בדשא, הכל מתנהל בגינה. לכן תאורת גינה היא מוצר חובה.

לפני שמחילים לדבר על תאורת גינה, צריך להבין שיש הבדל בין "אור בחוץ" לבין "תאורה", כי נורה מותקנת על הקיר בחצר שמאירה באלומה לא מבוקרת כמה מטרים מסביב, זה אולי מספיק בשביל לזהות מה אוכלים או מה שותים אם ממש יושבים מתחתיה, אבל  זו לא תאורה.

המטרה של תאורת גינה היא "להמציא מחדש" את הגינה בשעות החושך, לכן היא חלק בלתי נפרד מעיצוב הגינה עצמה. כפי שבעיצוב הגינה השקענו רבות ביצירת מכלול שמספק שילוב של צרכים חזותיים עם צרכים לשימוש יומיומי, כגון פינות ישיבה, פינת בישול, פינת אוכל, פרגולה וכד', כך התאורה צריכה לאפשר את השימוש וההנאה מהגינה גם בשעות החושך. להאיר ולא לסנוור את פינות הישיבה, להדגיש בעזרת תאורה מתאימה פינות ייחודיות בגינה, כגון צמחים, מסלעות, עצים, בריכת דגים, מזרקות ועוד.

בנוסף, יש צורך בשליטה מלאה על כל המערכת ושכל המרכיבים יעמדו בתקנים ומתאימים לתנאים בשטח.

אנחנו מציעים מגוון אפשרויות תאורה בסגנונות שונים ומזוויות שונות, בצבעים או בצבע אחיד ובעוצמה משתנה והכל בהתאם לתקנים והדרישות. כל אלה יחד ידגישו את עיצוב הגינה ויאפשרו ליהנות ממנו גם בלילה, מה שיהפוך את הבילוי הלילי בגינה לחוויה קסומה, זמינה וייחודית

גלריה בתחום תאורת גן

למה אנחנו?

15 שנות ניסיון
וצוות עובדים מנוסה

משפחתיות ושירותיות
יוצאת דופן

ידע, מקצועיות
וצוות נרחב

יצירתיות ותכנון
ארוך טווח

אמינות וליווי מקצועי
גם אחרי ההקמה

אודותינו

תלתן הוקמה לפני כ- 17 שנה ועוסקת בתכנון, הקמה ועיצוב גינות פרטיות וגינות ,ציבוריות. החברה הוקמה ע"י עזר ומירב שער, זוג נשוי בעל ניסיון עשיר בתכנון .הקמה ועיצוב גינות.

לחברה צוות המורכב מאנשי מקצוע המובילים בתחומם, יחדיו אנו דואגים להעניק .ללקוחותינו שירות ויחס אישי עם דגש על הגינות, יושרה ואמינות מול הלקוח.

במסגרת עבודתנו מול הלקוח, אנו מלווים את הגינה משלב ההקמה ועד לקליטה מושלמת – אנו דואגים להגיע לגינה כמספר שבועות לאחר ההקמה ולבדוק את קליטת הצמחים. במידת הצורך, אנחנו מחליפים צמחים שלא נקלטו היטב.

המלצות

הבית על הצוק ג. עדה: אסף גבעת עדה

עזר וצוות תלתן תכנננו ובנו את הגינה בביתנו החדש. התוצאות מדברות בעד עצמן. תיכנון הגינה עונה על בקשותינו וציפיותינו ובחירת הצמחים הביאה לכך שהגינה פורחת כל השנה. הגינה צבעונית ומלאת …

להמלצה המלאה >

בית חד משפחתי – רמהש : זוג רופאים…רמה"ש

בעונג רב אני שמח להמליץ על מירב ועזר מתלתן. מדובר בצוות מקצועי, אמין, עם סבר פנים יפות ומודעות שירות גבוהה. בעזרתם בנינו גינה לתפארת עם עבודת צוות מדהימהובאווירה נעימה וללא …

להמלצה המלאה >