תכנון והקמת גינות

תכנון והקמת גינות

                                         

החיים בבית קרקע מתחילים בגינה – להיות בחוץ, ליהנות מהחוץ, להכניס ירוק וצבעים הביתה דרך העיניים והחושים.

תכנון גינה מושלמת ועיצוב גינה שעונה לציפיות - מתחיל בהקשבה. הקשבה לצרכי הלקוח, החלומות שלו, העדפות שלו, אילו צבעים הוא רוצה, האם הוא אוהב סדר וצורות מדויקות או הוא זקוק לתחושה של צמחיה פרועה ועוטפת, עד כמה הוא רוצה לבלות בגינה ובאילו פינות, בודקים את האפשרות לשילוב אלמנטים נוספים כגון בריכת נוי, עבודות עץ, תאורת גינה מיוחדת ועוד.

אחר כך מתחיל האתגר שלנו – לחבר את חלומות הלקוח לקרקע המציאות, לתנאים בשטח ולגובה התקציב.

אנחנו מעצבים גינות מכל הסוגים על פי בקשת הלקוח, עיצוב גינות בסגנון ים תיכוני, בסגנון טרופי, גן אנגלי ועוד. אך העיקר זו הייחודיות – אין אצלנו שתי גינות שהן אותו דבר. כל לקוח מקבל גינה מתאימה לצרכיו אך גם ייחודית רק לו.

אנחנו מעל 18 שנה בתחום תכנון וביצוע גינות ומסוגלים להציע ללקוחותינו את כל השירותים המשלימים הנדרשים, כגון הנחת דשא רגיל או דשא סינטטי, תכנון והתקנה של תאורת גן, תכנון והתקנה של מערכות ההשקיה, כל סוגי חיפויי קרקע, מסלעות, הקמת בריכות נוי, בריכות דגים, בניית דקים, פרגולות וביצוע על עבודות העץ בגינה ועוד.

העבודה בשטח היא רציפה מתחילת העבודות ועד מסירת הגינה, כשכל המערכות והמתקנים במקום ופועלים.

העבודה שלנו לא מסתימת עם מסירת העבודה! אנחנו מבצעים ליווי ומעקב קליטת צמחים ועצים במשך שלושה חודשים, מטפלים או מחליפים במידת הצורך.

הדרך הירוקה שלך מתחילה כאן

 

 

 

גלריה בתחום תכנון והקמת גינות

למה אנחנו?

15 שנות ניסיון
וצוות עובדים מנוסה

משפחתיות ושירותיות
יוצאת דופן

ידע, מקצועיות
וצוות נרחב

יצירתיות ותכנון
ארוך טווח

אמינות וליווי מקצועי
גם אחרי ההקמה

אודותינו

תלתן הוקמה לפני כ- 17 שנה ועוסקת בתכנון, הקמה ועיצוב גינות פרטיות וגינות ,ציבוריות. החברה הוקמה ע"י עזר ומירב שער, זוג נשוי בעל ניסיון עשיר בתכנון .הקמה ועיצוב גינות.

לחברה צוות המורכב מאנשי מקצוע המובילים בתחומם, יחדיו אנו דואגים להעניק .ללקוחותינו שירות ויחס אישי עם דגש על הגינות, יושרה ואמינות מול הלקוח.

במסגרת עבודתנו מול הלקוח, אנו מלווים את הגינה משלב ההקמה ועד לקליטה מושלמת – אנו דואגים להגיע לגינה כמספר שבועות לאחר ההקמה ולבדוק את קליטת הצמחים. במידת הצורך, אנחנו מחליפים צמחים שלא נקלטו היטב.

המלצות

הבית על הצוק ג. עדה: אסף גבעת עדה

עזר וצוות תלתן תכנננו ובנו את הגינה בביתנו החדש. התוצאות מדברות בעד עצמן. תיכנון הגינה עונה על בקשותינו וציפיותינו ובחירת הצמחים הביאה לכך שהגינה פורחת כל השנה. הגינה צבעונית ומלאת …

להמלצה המלאה >

בית חד משפחתי – רמהש : זוג רופאים…רמה"ש

בעונג רב אני שמח להמליץ על מירב ועזר מתלתן. מדובר בצוות מקצועי, אמין, עם סבר פנים יפות ומודעות שירות גבוהה. בעזרתם בנינו גינה לתפארת עם עבודת צוות מדהימהובאווירה נעימה וללא …

להמלצה המלאה >